Новий Renault MEGANE

Спортивний та елегантний дизайн

megane

Технологія

Оцініть бортові технології


Високотехнологічний салон

Зручні інструменти та велика центральна консоль нового Renault MEGANE занурять вас у світ технологій завдяки мультимедійній системі R-LINK 2 з діагоналлю 7 або 8,7 дюймів. Будьте в курсі важливої інформації завдяки cемидюймовому цифровому одометру. Отримайте нові враження від водіння із системою MULTI-SENSE.

 

Скористайтесь перевагами цифрової панелі приладів

Цифрова панель приладів подає інформацію таким чином, щоб вам було якомога зручніше її переглядати. Налаштовуваний семидюймовий екран показує стабільне та контрастне зображення вдень і вночі.

Easy Park Assist: паркування в одну мить

Паралельне паркування завдяки легкому повороту керма. Датчики пакета Easy Park Assist визначають обриси місця для паркування, вимірюють доступний простір та виконують маневр.

Повністю світлодіодні ліхтарі Pure Vision

Скористайтеся перевагами оптимальної видимості навіть у нічний час. Біле світло, що випромінюється технологією Full LED має на 20% потужніші лампи в порівнянні зі стандартними галогенними лампами.

Аудіосистема Bose® зробіть свої подорожі незабутніми

Перетворіть будь-яку подорож на унікальний акустичний досвід. Завдяки одному центральному передньому динаміку, восьми динамікам високої продуктивності в салоні та сабвуферу в багажнику всі тонкощі музики відтворюються надзвичайно тощо.


Надайте водінню індивідуальності

Відкрийте для себе систему MULTI-SENSE.Ця технологія є новою для цього сегмента та дозволяє вибрати один з п’яти режимів руху відповідно до ваших уподобань та потреб. Кожен режим впливає на реакцію двигуна, інтенсивність масажу сидінь, шум двигуна, внутрішнє освітлення тощо.


Мультимедіа

Оцініть сенсорний планшет системи R-LINK 2

 

Отримайте доступ до налаштувань одним натисканням

Оберіть бажаний формат – семидюймовий горизонтальний екран або вертикальний екран діагоналлю 8,7 дюйма. Так само, як планшет чи смартфон, головні сторінки можна налаштувати для полегшення пошуку улюблених функцій. Система R-LINK 2 дозволяє створити шість профілів користувача та зберігати їх у пам'яті.

 

Ергономічність на високому рівні

Завдяки широкому екрану, великим значкам та чіткому меню система R-LINK 2 дозволяє отримати миттєвий доступ до неймовірно широкого спектру функцій. Ми приділили особливу увагу дисплею, зокрема режиму навігації, що дозволяє відразу переглядати важливу інформацію.

megane
Новий Renault Megane
megane

Активна безпека

Зробіть поїздку безпечнішою

Система допомоги при старті на підйомі: турбота про ваш спокій

Ми оснастили новий Renault MEGANE системою допомоги при старті на підйомі для ще більшої безпеки та комфорту. Вона діє на гальма автомобіля впродовж двох секунд, аби ви могли спокійно рушити з місця.

Попередження про небезпеку у ”сліпій” зоні: більше спокою за кермом

Розширте оглядовість. Новий Renault MEGANE визначає наявність у ”сліпих” зонах автомобілів, які не видно в дзеркалах заднього виду. Вона діє на швидкості від 30 до 140 км/год та використовує світлові сигнали для попередження.

П’ять зірок відповідно до тексту EURONCAP

Цей текст є європейським стандартом та оцінює безпеку автомобіля відповідно до чотирьох критеріїв: технології надання безпеки, захисту дітей, захисту дорослих пасажирів та захисту пішоходів. Завдяки інноваційним технологіям, що походять від вищого модельного ряду , новий Renault MEGANE стає дійсно досконалим. Результати засвідчують досвід наших інженерів в гарантуванні безпеки.

alt

Комфорт

Переосмисліть задоволення

 

Надзвичайно комфортні сидіння

Кожна поїздка в салоні нового Renault MEGANE приносить неабияке задоволення. Контурні передні сидіння обгортають вас та забезпечують відмінну підтримку завдяки піні подвійної щільності. Завдяки регулюванню висоти, поперековому регулюванню та функції масажу вони забезпечують надзвичайний комфорт.

 

Цей люк додасть більше сонячного світла у ваше життя

Великий скляний люк на даху над сидінням водія забезпечую виняткове освітлення салону. Відчиняючи люк, ви можете обирати між трьома позиціями, що задовольнять усі ваші потреби.

Відсіки для зберігання речей значно полегшують перебування в салоні

Центральний підлокітник нового Renault MEGANE відчиняється, утворюючи відсік для зберігання речей об’ємом 3л. Велика центральна консоль включає в себе підставку під смартфон, два підсклянники, а також низку рішень для забезпечення зв’язку: USB-порти, штекерний роз’єм ,пристрій для зчитування SD-карток та розетки на 12B

Його місткість задоволення ваших пасажирів

На задніх сидіннях нового Renault MEGANE пасажири відчують значний простір та комфорт. Ми подбали про їх задоволення та водночас зберегли відмінний об’єм багажника – 434 л

Картка-ключ ‘’вільні руки’’ значно полегшує життя

Постійно шукаєте ключі? Більше не потрібно цього робити. Завдяки картці-ключу ‘’вільні руки’’ новий Renault MEGANE відмикає двері при наближенні, запускає двигун при натисненні кнопки ‘’Старт’’ та замикає двері, коли ви відходити від автомобіля.