Двигуни

Renault KOLEOS оснащений потужними двигунами (від 140 до 173 к.с.), але при цьому він залишається легким в управлінні і маневреним. Цей автомобіль динамічний в будь-яких умовах - в місті, на трасі і на автостраді. Витрата палива в заміському циклі складає всього від 6.2 л / 100 км. Наші інженери розробили двигуни Renault KOLEOS з урахуванням специфіки експлуатації: вони адаптовані до кліматичних та дорожніх умов, а також підготовлені до запуску при низьких температурах.

renault-koleos-engine

ОБЕРІТЬ ДВИГУН, ЩО НАЙКРАЩЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВАС

Двигун 2.5 (171 к.с.), бензин
Двигун 2.5 (171 к.с.), бензин

Бензиновий двигун об'ємом 2.5 літра доступний з повним приводом, забезпечує потужність 171 к.с. і поставляється з механічною 6-ступінчастою коробкою передач або з варіатором X-Troniс. Завдяки технології інтелектуального повного приводу (All-mode 4x4-i) ви можете використовувати всі можливості повного приводу на бездоріжжі, оптимізувати витрату палива на сухій дорозі або автостраді в режимі «Два провідних колеса» або використовувати режим за замовчуванням Auto для оптимального управління динамікою на будь-якому типі поверхні.

Двигун 2.0 (173 к.с.), дизель
Двигун 2.0 (173 к.с.), дизель

Дизельний турбований двигун об'ємом 2.0 літра потужністю 173 к.с. поставляється з автоматичною 6-ступінчастою коробкою передач, забезпечуючи потужність при низьких оборотах і підтримуючи гарне прискорення на високих оборотах. Крутний момент в 360 Нм забезпечує швидку реакцію автомобіля. Дизельний двигун ще більше підходить для умов бездоріжжя, має прекрасну тяговитость на горбистій місцевості. Дизельні двигуни компанії Renault мають відмінну репутацію на ринку.

Двигун 2.0 (140 к.с.), бензин
Двигун 2.0 (140 к.с.), бензин

Передньопривідні версії Renault KOLEOS доступні з бензиновим двигуном об'ємом 2.0 літра потужністю 140 к.с. (відповідає стандартам Євро-5) і поставляються з варіатором X-Troniс. C точки зору комфорту технологія CVT (безступінчатий варійована трансмісія) гарантує плавне зміна швидкості. Варіатор забезпечує динамічність і швидкість реакції автомобіля при показниках витрати палива, схожих з показниками МКП.